Home | Over Buyitdirect | Contact | Klantenservice | Favorieten
Welkom op de HP shop van buyitdirect
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

HPe 5m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable

Artikelnr: AJ836A / EAN: 884420053705

Hewlett Packard Enterprise
€ 94,36 excl. btw
€ 114,18  incl. btw
1 op voorraad 
  • Kabel lengte - 5 m
  • Kabel kleur - Blue
- +
WAAROM BUYITDIRECT?
Gratis verzending
Voor 16.00 besteld,
volgende werkdag geleverd
Persoonlijk en professioneel contact
Service van begin tot eind
Klantbeoordeling van 8,8
  • facebook
  • twitter
  • linkedin

Productspecialist

Heeft u vragen over dit product? Afd.Verkoop staat voor u klaar.

Bel mij    Email mij

Bel Afd.Verkoop op: 088 - 7077 804


Wordt u liever teruggebeld? Vul dan onderstaand formulier in.


HP 5m Multi-mode OM3 LC/LC Fibre Channel Cable


 
 
HP 5m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable specificaties
 
Technische details
 Kabel kleur: Blue
 Kabel lengte: 5 m
 Gewicht: 454 g
 Full-duplex: Y
 Core diameter: 50 Micron
 Cladding diameter: 125 Micron
 Connector 1: LC
 Connector 2: LC
Verbindingsmogelijkheden
 Connector 2: LC
 Connector 1: LC
Gewicht en omvang
 Gewicht: 454 g
Data-uitwisseling
 Overdrachtssnelheid: 8 Gbps
Kleur
 Kleur kabel: Blue