Home | Over Buyitdirect | Contact | Klantenservice | Favorieten
Welkom op de HP shop van buyitdirect
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

Accessoires Netwerken

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 

Fabrikant

 
 
Voorraad
 
 
Prijs
 
 
Module, Antenne, USB FireWire Adapter, Power supply
 
Vergelijken
€ 20,88 excl. btw
€ 25,26  incl. btw
direct uit voorraad
E-MSM31X AND E-MSM32X POWER SUPPLY
Vergelijken

E-MSM31X AND E-MSM32X POWER SUPPLY

HPe artikelnummer: J9405B
€ 21,59 excl. btw
€ 26,12  incl. btw
direct uit voorraad
HP Enterprise 2920 0.5m Kabel
Vergelijken

HP Enterprise 2920 0.5m Kabel

HPe artikelnummer: J9734A
€ 68,58 excl. btw
€ 82,98  incl. btw
direct uit voorraad
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
Vergelijken

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

HPe artikelnummer: J4858D
€ 76,78 excl. btw
€ 92,90  incl. btw
direct uit voorraad
HPe 2920 1.0M STACKING CABLE
Vergelijken

HPe 2920 1.0M STACKING CABLE

HPe artikelnummer: J9735A
€ 89,05 excl. btw
€ 107,75  incl. btw
direct uit voorraad
HPe X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable
Vergelijken

HPe X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable

HPe artikelnummer: JD097C
€ 115,48 excl. btw
€ 139,73  incl. btw
direct uit voorraad
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
Vergelijken

Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR

HPe artikelnummer: J4859D
€ 128,55 excl. btw
€ 155,55  incl. btw
direct uit voorraad
HPe 2920 3.0M STACKING CABLE
Vergelijken

HPe 2920 3.0M STACKING CABLE

HPe artikelnummer: J9736A
€ 136,13 excl. btw
€ 164,72  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken
€ 191,46 excl. btw
€ 231,67  incl. btw
direct uit voorraad
HPE Aruba X371 12VDC 250W Power Supply
Vergelijken

HPE Aruba X371 12VDC 250W Power Supply

HPe artikelnummer: JL085A#ABB
€ 236,82 excl. btw
€ 286,55  incl. btw
direct uit voorraad
Aruba 10G SFP+LC SR 300m MMF XCVR
Vergelijken

Aruba 10G SFP+LC SR 300m MMF XCVR

HPe artikelnummer: J9150D
€ 246,91 excl. btw
€ 298,76  incl. btw
direct uit voorraad
HPE MSA 1Gb RJ-45 iSCSI SFP+4-pack
Vergelijken

HPE MSA 1Gb RJ-45 iSCSI SFP+4-pack

HPe artikelnummer: C8S75B
€ 309,86 excl. btw
€ 374,93  incl. btw
direct uit voorraad
Aruba X372 54VDC 1050W PS
Vergelijken

Aruba X372 54VDC 1050W PS

HPe artikelnummer: JL087A#ABB
€ 510,64 excl. btw
€ 617,87  incl. btw
direct uit voorraad
HPE Aruba 5400R 700W PoE+ zl2 Power Supply
Vergelijken
€ 604,82 excl. btw
€ 731,83  incl. btw
direct uit voorraad
Aruba 40G QSFP+ LC
Vergelijken

Aruba 40G QSFP+ LC

HPe artikelnummer: JL308A
€ 761,67 excl. btw
€ 921,62  incl. btw
direct uit voorraad
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR
Vergelijken

Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR

HPe artikelnummer: J9151E
€ 895,46 excl. btw
€ 1.083,51  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

5 halen 3 betalen Aruba ACP 303

HPe artikelnummer: 72306222
€ 1.414,53 excl. btw
€ 1.711,58  incl. btw
direct uit voorraad
Aruba 100G QSFP28 MPO SR4 MMF XCVR
Vergelijken

Aruba 100G QSFP28 MPO SR4 MMF XCVR

HPe artikelnummer: JL309A
€ 1.464,88 excl. btw
€ 1.772,50  incl. btw
direct uit voorraad
Procurve 2920-48G-POE+ Switch
Vergelijken

Procurve 2920-48G-POE+ Switch

HPe artikelnummer: J9729A
€ 1.705,51 excl. btw
€ 2.063,67  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken
€ 2.442,15 excl. btw
€ 2.955,00  incl. btw
direct uit voorraad