Home | Over Buyitdirect | Contact | Klantenservice | Favorieten
Welkom op de HP shop van buyitdirect
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

Accessoires Netwerken

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 

Fabrikant

 
 
Voorraad
 
 
Prijs
 
 
Module, Antenne, USB FireWire Adapter, Power supply
 
Aruba Instant On 12V Power Adapter
Vergelijken

Aruba Instant On 12V Power Adapter

HPe artikelnummer: R3X85A
€ 20,96 excl. btw
€ 25,36  incl. btw
direct uit voorraad
FL capacitor cable 36 Inch Battery, provides back up
Vergelijken
€ 29,03 excl. btw
€ 35,13  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

Dual Rotor Hot Pluggable Fan

HPe artikelnummer: 822531-001
€ 33,74 excl. btw
€ 40,83  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

MicroSvr Gen10+ iLO Enablement

HPe artikelnummer: P13788-B21
€ 38,44 excl. btw
€ 46,51  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

Battery Pack W. Cache

HPe artikelnummer: 462976-001B
€ 62,00 excl. btw
€ 75,02  incl. btw
direct uit voorraad
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
Vergelijken

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

HPe artikelnummer: J4858D
€ 77,71 excl. btw
€ 94,03  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

96W Smart Storage Battery

HPe artikelnummer: 750450-001
€ 87,10 excl. btw
€ 105,39  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

96W Enhanced battery

HPe artikelnummer: 815983-001
€ 87,30 excl. btw
€ 105,63  incl. btw
minimaal 1 week
Aruba 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e XCVR
Vergelijken

Aruba 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e XCVR

HPe artikelnummer: J8177D
€ 123,18 excl. btw
€ 149,05  incl. btw
direct uit voorraad
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
Vergelijken

Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR

HPe artikelnummer: J4859D
€ 130,18 excl. btw
€ 157,52  incl. btw
direct uit voorraad
HPe X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable
Vergelijken

HPe X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable

HPe artikelnummer: JD097C
€ 200,19 excl. btw
€ 242,23  incl. btw
direct uit voorraad
Aruba 10G SFP+LC SR 300m MMF XCVR
Vergelijken

Aruba 10G SFP+LC SR 300m MMF XCVR

HPe artikelnummer: J9150D
€ 257,06 excl. btw
€ 311,04  incl. btw
direct uit voorraad
HPE Ethernet 10Gb 2-port 562FLR-SFP+Adpt
Vergelijken

HPE Ethernet 10Gb 2-port 562FLR-SFP+Adpt

HPe artikelnummer: 727054-B21
€ 352,34 excl. btw
€ 426,33  incl. btw
direct uit voorraad
ARUBA 3810M 4-PORT STACKING MODULE
Vergelijken

ARUBA 3810M 4-PORT STACKING MODULE

HPe artikelnummer: JL084A
€ 837,94 excl. btw
€ 1.013,91  incl. btw
direct uit voorraad
HPE 1U RM 4m SAS HD LTO Cable Kit
Vergelijken

HPE 1U RM 4m SAS HD LTO Cable Kit

HPe artikelnummer: 876805-B21
€ 168,52 excl. btw
€ 203,91  incl. btw
12 dagen
HP USB to Gigabit RJ45 Adapter
Vergelijken

HP USB to Gigabit RJ45 Adapter

HP artikelnummer: N7P47AA#AC3
€ 21,53 excl. btw
€ 26,05  incl. btw
minimaal 1 week
AP-MNT-W4 Low Profile Basic AP Mount Kit
Vergelijken
€ 17,62 excl. btw
€ 21,32  incl. btw
direct uit voorraad
Aruba Instant On 48V Power Adapter
Vergelijken

Aruba Instant On 48V Power Adapter

HPe artikelnummer: R3X86A
€ 21,20 excl. btw
€ 25,65  incl. btw
direct uit voorraad
AP-MNT-B AP mount bracket individual B
Vergelijken
€ 23,22 excl. btw
€ 28,10  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

External videoadapter

HPe artikelnummer: 1WC36AA
€ 24,32 excl. btw
€ 29,43  incl. btw
direct uit voorraad