Home | Over Buyitdirect | Contact | Klantenservice | Favorieten
Welkom op de HP shop van buyitdirect
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
023 - 567 08 14
 registreren | login

Accessoires Netwerken

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 

Fabrikant

 
 
Voorraad
 
 
Prijs
 
 
Module, Antenne, USB FireWire Adapter, Power supply
 
HPe X242 40G QSFP+to QSFP+3m DAC Cable
Vergelijken
€ 8,01 excl. btw
€ 9,69  incl. btw
direct uit voorraad
AP-MNT-W4 Low Profile Basic AP Mount Kit
Vergelijken
€ 16,35 excl. btw
€ 19,78  incl. btw
direct uit voorraad
E-MSM31X AND E-MSM32X POWER SUPPLY
Vergelijken

E-MSM31X AND E-MSM32X POWER SUPPLY

HPe artikelnummer: J9405B
€ 21,59 excl. btw
€ 26,12  incl. btw
direct uit voorraad
Aruba 2930F 8-port Cable Guard
Vergelijken

Aruba 2930F 8-port Cable Guard

HPe artikelnummer: JL311A
€ 32,26 excl. btw
€ 39,03  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

Aruba 2930F 8-port Cable Guard

HPe artikelnummer: JL311A#ABB
€ 33,04 excl. btw
€ 39,98  incl. btw
direct uit voorraad
Aruba 2930F 8-port Power Shelf
Vergelijken

Aruba 2930F 8-port Power Shelf

HPe artikelnummer: JL312A#ABB
€ 35,53 excl. btw
€ 42,99  incl. btw
direct uit voorraad
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
Vergelijken

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

HPe artikelnummer: J4858D
€ 57,46 excl. btw
€ 69,53  incl. btw
direct uit voorraad
HPe 2920 0.5M STACKING CABLE
Vergelijken

HPe 2920 0.5M STACKING CABLE

HPe artikelnummer: J9734A
€ 70,16 excl. btw
€ 84,89  incl. btw
direct uit voorraad
HPe X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable
Vergelijken

HPe X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable

HPe artikelnummer: JD097C
€ 115,48 excl. btw
€ 139,73  incl. btw
direct uit voorraad
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
Vergelijken

Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR

HPe artikelnummer: J4859D
€ 127,28 excl. btw
€ 154,01  incl. btw
direct uit voorraad
Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR
Vergelijken

Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR

HPe artikelnummer: J9054D
€ 140,93 excl. btw
€ 170,53  incl. btw
direct uit voorraad
HPe X242 40G QSFP+to QSFP+1m DAC Cable
Vergelijken
€ 199,62 excl. btw
€ 241,54  incl. btw
direct uit voorraad
Aruba 10G SFP+LC SR 300m MMF XCVR
Vergelijken

Aruba 10G SFP+LC SR 300m MMF XCVR

HPe artikelnummer: J9150D
€ 240,09 excl. btw
€ 290,51  incl. btw
direct uit voorraad
Vergelijken

HPE MSA 1Gb RJ-45 iSCSI SFP+4-pack

HPe artikelnummer: C8S75B
€ 309,86 excl. btw
€ 374,93  incl. btw
direct uit voorraad
HPE MSA 10Gb Short Range iSCSI
Vergelijken

HPE MSA 10Gb Short Range iSCSI

HPe artikelnummer: C8R25B
€ 347,74 excl. btw
€ 420,77  incl. btw
direct uit voorraad
HPE Ethernet 10Gb 2-port 562FLR-SFP+Adpt
Vergelijken

HPE Ethernet 10Gb 2-port 562FLR-SFP+Adpt

HPe artikelnummer: 727054-B21
€ 355,96 excl. btw
€ 430,71  incl. btw
direct uit voorraad
HPE MSA 16Gb Short Wave Fibre Chan
Vergelijken

HPE MSA 16Gb Short Wave Fibre Chan

HPe artikelnummer: C8R24B
€ 520,61 excl. btw
€ 629,94  incl. btw
direct uit voorraad
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR
Vergelijken

Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR

HPe artikelnummer: J9151D
€ 555,38 excl. btw
€ 672,01  incl. btw
direct uit voorraad
HPe Unified Wired-WLAN 128 AP Red E-LTU
Vergelijken

HPe Unified Wired-WLAN 128 AP Red E-LTU

HPe artikelnummer: JG902AAE
€ 8,79 excl. btw
€ 10,64  incl. btw
minimaal 1 week
STOREONCE 16GB FIBRECHANNEL CARD LTU
Vergelijken

STOREONCE 16GB FIBRECHANNEL CARD LTU

HPe artikelnummer: BB952A
€ 8,94 excl. btw
€ 10,82  incl. btw
minimaal 1 week