Home | Over Buyitdirect | Contact | Klantenservice | Favorieten
Welkom op de HP shop van buyitdirect
Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 8f 10m Cbl

Artikelnr: QK729A / EAN: 886111610563

Hewlett Packard Enterprise
€ 573,26 excl. btw
€ 693,64  incl. btw
levertijd 11 dagen
  • Kabel lengte - 10 m
  • Kabel kleur - Blue
- +
WAAROM BUYITDIRECT?
Gratis verzending
Voor 16.00 besteld,
volgende werkdag geleverd
Persoonlijk en professioneel contact
Service van begin tot eind
Klantbeoordeling van 8,8
  • facebook
  • twitter
  • linkedin

Productspecialist

Heeft u vragen over dit product? Afd.Verkoop staat voor u klaar.

Bel mij    Email mij

Bel Afd.Verkoop op: 088 - 7077 804


Wordt u liever teruggebeld? Vul dan onderstaand formulier in.


HP Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 8 Fiber 10m Cable


 
 
QK729A specificaties
 
Technische details
 Kabel kleur: Blue
 Kabel lengte: 10 m
 Full-duplex: Y
 Core diameter: 50 Micron
 Cladding diameter: 125 Micron
 Connector 1: MPO
 Connector 2: MPO
Verbindingsmogelijkheden
 Connector 2: MPO
 Connector 1: MPO
Kleur
 Kleur kabel: Blue